Rezerwacja telefoniczna
694 463 015
Pn-Pt: 9-17 So: 10-15
Bezpłatny dowóz we
Wrocławiu i okolicach!

Poznajcie przyczepkę Croozer!

Croozer For Kid przedstawiany jest zwykle jako przyczepka rowerowa, ale warto wykorzystać wszystkie jego możliwości - zarówno wózka tradycyjnego, jak i wózka sportowego.


Zdradzimy Wam jakiej metamorfozie może ulec Croozer For Kid!

Wypożyczając przyczepkę rowerową Croozer macie możliwość przekonać się jak spisuje jako wózek spacerowy oraz spacerowo-sportowy tzw. jogger. Zaletą tego modelu jest fakt, że gwarantuje bezpieczeństwo i komfort już jednomiesięcznemu maluszkowi. Jednak wtedy konieczny jest specjalny hamaczek (dostępny także u nas w wypożyczalni), który spełnia swoją funkcję do 6 miesiąca życia dziecka, czyli do momentu kiedy większość dzieci samodzielnie siedzi.

Aby wybrać się na spacer, wystarczy zamontować do zestawu bazowego Croozera specjalne koło spacerowe (można przewozić je w przyczepce rowerowej w bagażniku za siedziskiem dziecka). Natomiast, aby wybrać się z dzieckiem na jogging albo pojeździć na rolkach, montujemy wysięgnik z dużym kołem oraz na uchyt specjalny pasek. Całość wyposażenia, która pozwala wykorzystać Croozer na trzy sposoby, oferowana jest przez naszą Wypożyczalnię w jednej cenie.

Trzy funkcje w jednym Croozerze to szansa na spędzenie bardzo aktywnego weekendu!

Wypożyczając Croozer można podzielić się aktywnym czasem: mama idzie na rolki z dzieckiem, tata zabiera je na przejażdżkę rowerową, a potem cała rodzina wspólnie wybiera się na spacer po parku lub lesie. Jednak jak doświadczenie pokazuje z Croozerem nikt nie chce się rozstać – wycieczki rowerowe stają się rodzinną przejażdżką, a tata nagle nabiera ochoty na jogging ... Brzmi zachęcająco? Przekonacie się sami!

Przewagą Croozera jako przyczepki rowerowej nad tradycyjnym fotelikiem rowerowym jest fakt, że zapewnia dziecku zdecydowanie większe bezpieczeństwo. W razie wywrotki roweru rodzica, dziecko siedzące w foteliku też niestety jest narażone na upadek i w konsekwencji na uraz. Natomiast w przypadku przyczepki Croozer, pozostaje ona na nawierzchni i nie przewraca się wraz z rowerem.

Dziecko podróżujące w przyczepce jest zabezpieczne przed drobnymi kamykami i owadami specjalną siatką, a w przypadku deszczu – pokrowcem przeciwdeszczowym. W Croozerze nasza pociecha ma doskonałe warunki do drzemki, przeglądania książeczki lub zabawy pluszakami. Jeśli wypożyczamy model Croozer Kid For 2, to zapewnimy świetną zabawę dla dwójki dzieci!

Wygoda i bezpieczeństwo istotne są także podczas korzystania z Croozera jako wózka, zarówno spacerowego jak i sportowego. Duże, dobrze amortyzowane koła, wygodne siedzisko, pięciopunkotowe pasy bezpieczeństwa i spora kabina dla dziecka gwarantują udany spacer, wycieczkę do lasu czy przejażdżkę rowerową. Przekonajcie się sami!

Bezpieczne i komfortowe modele przyczepek rowerowych oferuje nasza Wypożyczalnia Sprzętu Turystycznego dla Rodzin z Dziećmi.


Czekamy na Wasze wrażenia – piszcie do nas na profilu na Facebook'u https://www.facebook.com/planetarodzinapl lub na skrzynkę mailową biuro@planetarodzina.pl.

 

PlanetaRodzina.pl -Wypożyczalnia Sprzętu Turystycznego dla Rodzin z Dziećmi

Poznaj naszą ofertę:
Blog. Aktywna rodzina w Praktyce
Rowerem przez Bory Tucholskie

Rodziny, które lubią rowerowe przejażdżki ucieszy fakt, że w Borach Tucholskich wiedzie wspaniały szlak rowerowy!

Bądźcie aktywni!

Chyba nikt nie zaprzeczy, że  już czuć wiosnę? Przed nami więc najlepszy czas na rodzinną aktywność!