Rezerwacja telefoniczna
694 463 015
Pn-Pt: 9-17 So: 10-15
Bezpłatny dowóz we
Wrocławiu i okolicach!

O nas

Od zawsze uwielbiamy podróże! Jak okazało się z czasem, szczególnie te odbywane w towarzystwie dzieci :-) Znacie to uczucie?

 

Wypożyczalnia PlanetaRodzina.pl jest połączeniem naszej pasji związanej z podróżowaniem i aktywnym trybem życia oraz jednego z naszych celów życiowych - wychowania dzieci i zaszczepienia w nich ciekawości do świata, ludzi oraz miłości do natury. Wierzymy, że można to osiągnąć poprzez wspólne podróże - zarówno te odległe, planowane z wyprzedzeniem, jak i weekendowe wyjazdy w góry czy rodzinne wycieczki rowerowe.

 

Jesteśmy przekonani, że w czasach kiedy jednym z najbardziej deficytowych towarów jest czas, chwile spędzone razem na weekendowych wędrówkach po górach czy przejażdżkach rowerowych, są niemal na wagę złota!

 

Przekonaliśmy się, że możliwe jest przemierzanie górskich szlaków lub podziwianie włoskich miast z maluszkiem w nosidle. Wiemy z doświadczenia, jaką radość sprawia dziecku odpoczynek w nosidle na plecach rodzica po szaleńczym biegu po plaży. Wiemy, jak miło jest dziecku wspólnie z  rodzicami chłonąć uroki greckich uliczek w wygodnym wózku. Polecamy miłośnikom rowerowych wycieczek kontynuowanie swojej pasji i pokazanie dziecku jak wygląda świat z przyczepki rowerowej. Gwarantujemy, że będzie zachwycone!

 

Poznaj naszą ofertę:
Blog. Aktywna rodzina w Praktyce
Rowerem przez Bory Tucholskie

Rodziny, które lubią rowerowe przejażdżki ucieszy fakt, że w Borach Tucholskich wiedzie wspaniały szlak rowerowy!

Bądźcie aktywni!

Chyba nikt nie zaprzeczy, że  już czuć wiosnę? Przed nami więc najlepszy czas na rodzinną aktywność!